Аквахаус Термал & Бийч търси да назначи отговорна и мотивирана личност за постоянна позиция:

Барман/ка

Изключително държим на качеството на продуктите ни и доброто отношение към нашите клиентите. Екипът ни е от млади, отговорни, усмихнати и амбициозни хора.

Основните отговорности за позицията са да:

1. Отговаря за прилагането и стриктното спазване на фирмените стандарти и добри практики;
2. Отделя необходимото внимание на всеки клиент за качествено и същевременно с това бързо обслужване;
3. Отговаря за правилното съхранение на стоката на бара, срок на годност и вид на издаване;
4. Почиства и поддържа работното място и оборудване;
5. Спазва правилника за вътрешния ред.

Изисквания за позицията:

1. Сръчност и бързина;
2. Мотивация за работа;
3. Владеене на английски и/или руски език – E предимство;
4. Опит на подобна позиция – НЕ е задължителен;
5. Умения за работа с клиенти;

Очакваме да притежаваш известна сръчност и бързина, както и отговорност към изпълнение на поставените ти задачи. Ако имаш сериозен опит на подобна позиция, ще си с голямо предимство пред останалите кандидати!

Ние предлагаме:

1. Въвеждащо обучение;
2. Постоянен трудов договор;
3. Бонусна система при постигнати конкретни резултати;
4. Пълен социален пакет – осигурен транспорт, униформа и изхранване.

Ако проявявате интерес към обявената позиция, моля изпратете автобиография с актуална снимка на info@aquahouse.bg с името на позицията в Subject.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност и в съответствие със ЗЗЛД.

Виж още свободни позиции в AquaHouse Thermal and Beach.