Аквахаус Термал & Бийч търси да назначи за целогодишна заетост:

Хигиенист

Основните задължения на позицията са да:

1.Поддържа хигиената в определените помещения и зони.
2.Следи и поддържа постоянно наличие на санитарно-хигиенни средства в сервизните помещения.
3. При необходимост изпълнява други задачи, поставени от прекия ръководител.

Изисквания към кандидатите:

1. Опит на подобна позиция е предимство.
2. Отговорност и лоялност при изпълнение на задълженията.

Ние Ви предлагаме:

1. Постоянна работа в динамична и приятна среда.
2. Конкурентно възнаграждение..
3. Работно облекло.
4. Пълен социален пакет – осигурен транспорт и изхранване.
5. Възможност за настаняване на кандидати от други градове.

Ако проявявате интерес към обявената позиция, моля изпратете автобиография с актуална снимка на info@aquahouse.bg с името на позицията в Subject.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност и в съответствие със ЗЗЛД.

Виж още свободни позиции в AquaHouse Thermal and Beach.