Аквахаус Термал & Бийч търси да назначи отговорна и мотивирана личност за позиция:

Рецепционист на термален комплекс

Основни задължения:

1. Посреща посетителите на СПA центъра и дава информация за всички процедури.
2. Предлага услуги, пакети и програми.
3. Инкасира плащанията по услугите и издава задължително касов бон.
4. Контролира касовата наличност, попълва касовата книга и подготвя сумите за внасяне в касата.
5. Приема и съхранява забравени вещи и ги предава на отговорното лице.
6. Взема участие в решаване на спорове и оплаквания, възникнали по време на работа.
7. Уведомява мениджъра на центъра, в случай на възникнал проблем извън неговата компетенция.

Изисквания към кандидатите:

1. Образование – Средно, Колеж по туризъм ще се счита за предимство.
2. Много добро владеене на английски език. Втори чужд език – руски ще се счита за предимство;
3. Опит на подобна позиция се счита за предимство;
4. Комуникативност и умение за работа в екип;
5. Енергична и позитивна личност.

Ние Ви предлагаме:

1. Целогодишна, постоянна работа в динамична и приятна среда.
2. Работно време на смени.
3. Конкурентно възнаграждение.
4. Работно облекло.
5. Пълен социален пакет – осигурен транспорт и изхранване, възможност за настаняване.

Ако проявявате интерес към обявената позиция, моля изпратете автобиография с актуална снимка на info@aquahouse.bg с името на позицията в Subject.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност и в съответствие със ЗЗЛД.

Виж още свободни позиции в AquaHouse Thermal and Beach.