Аквахаус Термал & Бийч търси да назначи отговорна и мотивирана личност за позиция:

Продавач-консултант в магазин за сувенири, плажни и плувни стоки

Основни задължения:

1. Аранжиране на стоките съгласно стандартите на комплекса.
2. Консултира клиентите и предлага стоките в наличност в магазина.
3. Инкасира плащанията и издава задължително касов бон.
4. Контролира касовата наличност, попълва касовата книга и подготвя сумите за внасяне в касата на обекта;
5. Изпълнява функции на гише за бързо обслужване.

Изисквания към кандидатите:

1. Средно образование.
2. Умение да комуникира с различни клиенти.
3. Говоримо владеене на поне един чужд език.
4. Енергичност, сръчност и дисциплинираност.

Ние Ви предлагаме:

1. Целогодишна, постоянна работа в динамична и приятна среда.
2. Работно време на смени.
3. Конкурентно възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати.
4. Работно облекло.
5. Пълен социален пакет – осигурен транспорт и изхранване.

Ако проявявате интерес към обявената позиция, моля изпратете автобиография с актуална снимка на info@aquahouse.bg с името на позицията в Subject.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност и в съответствие със ЗЗЛД.

Виж още свободни позиции в AquaHouse Thermal and Beach.