Аквахаус Термал & Бийч търси да назначи отговорни и мотивирани личности за следните позиции:

Готвач, Помощник-готвач, Хигиенист (мияч)

Основни задължения на служителите:

1. Участва в производството на готварската продукция, която се предлага;
2. Отговаря за качеството на предлаганата продукция;
3. Спазва хигиенно-санитарните изисквания за производството на готварска продукция;
4. Участва в почистването на оборудването и работното място.

Нашите основни изисквания са:

1. Опит на подобна позиция – за позиция готвач
2. Преминат професионален курс за Готвач е предимство – за позиция готвач
3. Умение за работа в екип;
4. Висока отговорност, колегиалност и организираност.

Ние Ви предлагаме:

1. Въвеждащо обучение;
2. Постоянен трудов договор;
3. Бонусна система при постигнати конкретни резултати;
4. Пълен социален пакет – осигурен транспорт, униформа и изхранване.

Телефон за контакт: 0887 / 70 83 68

Ако проявявате интерес към обявената позиция, не се колебайте да кандидатствате на посочения телефон или като изпратите автобиография с актуална снимка на info@aquahouse.bg с името на позицията в Subject.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност и в съответствие със ЗЗЛД.

Виж още свободни позиции в AquaHouse Thermal and Beach.